Püha Vaimu Õhtu – Reelika Hints

  • 18:00
  • Ööbiku 10a, Tartu

Oled sõpradega, südamest oodatud kolmapäeval 20.03 kell 18-21 “Püha Vaimu Õhtule” (Tartus, Ööbiku 10a). Külas Reelika Hints Järvamaa Kristlikust Keskusest.

Eestpalve võimalus ja osadusaeg juba alates 17:30 (kohvikõrvast võta ise kaasa). Tule avatud südamega. Tule millal saad ja ole kaua saad. Ära jäta seda võimalust kasutamata, räägi sellest ka teistele. Kõik on väga teretulnud!Reelika Hints  sündis ja kasvas üles kristlikus kodus keset sügavat kommunismi aega, Kärdlas. Tema vanavanemad olid jumalakartlikud ja tõsised palvetajad, ning tema vanemad teenisid pastoritena Hiiumaal üle 17 aasta.

Reelika sai 8 aastaselt päästetud hästi tuntud evangeliumi nädala koosolekul, mis said alguse saari raputanud ärakmisest aastakümneid varem. Mõned aastad hiljem sai Reelika ka Püha Vaimuga ristitud, mis sünnitas ta südames tulise igatsuse teha Jumala tahet ning 16 aastaselt kutsus Jumal teda oma tööle. Peale Järvamaa Kristliku Keskuse piiblikooli lõpetamist, jäi ta sinna tööle tõlgina ja ka õpetajana.

Üle 20 aasta on Reelika olnud Järvamaa Kristlikus Keskuses üks juhtidest, juhtinud palvetööd ning käinud jutlustamas üle Eesti ja väljaspool. Vanempastorid Kenneth ja Denni Kaasik palusid tal alatest 2017 teenida koguduses abiastorina. Nende vaheline meeskonnatöö koguduse ehitamisel on olnud lähedane pea 25 aastat.

Reelika on abielus Tarmoga ja nende peres kasvab 3 tütart. Igapäevaselt teenib Reelika leiba rahvusvaheliste projektide juhina. Reelika suurimaks sooviks on näha, et igaüks leiab oma koha Jumala plaanis ja koguduses ja teenib rõõmuga nende andidega, mis Jumal talle on andnud.