Naistekoosolek Reelika Hintsiga

  • 17:00
  • Ööbiku 10a, Tartu

Millal:  laupäeval 22.9 kell 17


Kus:  Ööbiku 10a, Tartu


Kes:  külas on abipastor Reelika Hints Järvamaa Kristlikust Keskusest


Mis:  Armsad naised, saame kokku, et üksteist julgustada, ülesse ehitada ning õhtutada ülesse need annid, mis Jumal kellegile on andnud.

Reelika Hints jagab meiega seda, mis Jumal talle südamesse on pannud ning teenib palves ja erinevate andidega nagu Jumal annab. Alates abipastorina teenima asumisest liigub Reelika palju sagedamine ja väelisemalt erinevates Püha Vaimu andides. Väga sageli liigub ta teadmise ja tunnetuse sõnas, seda nii palvetades, kui jagades seda, mis südames.


Osalustasu:   5 eurot, sisaldab osadusaega tee/kohvi ja suupistetega


Info ja registreerimine:  Lilian Lillelehe juures ja eposti teel aadressil lilian1@hot.ee


Reelika Hints  sündis ja kasvas üles kristlikus kodus keset sügavat kommunismi aega, Kärdlas. Tema vanavanemad olid jumalakartlikud ja tõsised palvetajad, ning tema vanemad teenisid pastoritena Hiiumaal üle 17 aasta.

Reelika sai 8 aastaselt päästetud hästi tuntud evangeliumi nädala koosolekul, mis said alguse saari raputanud ärakmisest aastakümneid varem. Mõned aastad hiljem sai Reelika ka Püha Vaimuga ristitud, mis sünnitas ta südames tulise igatsuse teha Jumala tahet ning 16 aastaselt kutsus Jumal teda oma tööle. Peale Järvamaa Kristliku Keskuse piiblikooli lõpetamist, jäi ta sinna tööle tõlgina ja ka õpetajana.

Üle 20 aasta on Reelika olnud Järvamaa Kristlikus Keskuses üks juhtidest, juhtinud palvetööd ning käinud jutlustamas üle Eesti ja väljaspool. Vanempastorid Kenneth ja Denni Kaasik palusid tal alatest 2017 teenida koguduses abiastorina. Nende vaheline meeskonnatöö koguduse ehitamisel on olnud lähedane pea 25 aastat.

Reelika on abielus Tarmoga ja nende peres kasvab 3 tütart. Igapäevaselt teenib Reelika leiba rahvusvaheliste projektide juhina. Reelika suurimaks sooviks on näha, et igaüks leiab oma koha Jumala plaanis ja koguduses ja teenib rõõmuga nende andidega, mis Jumal talle on andnud.Armsad naised, olete kõik väga oodatud!