Naistekoosolek Heli Metsalaga

  • 17:00
  • Ööbiku 10a, Tartu

Millal:  laupäeval 26.1.19 kell 17


Kus:  Ööbiku 10a, Tartu


Kes:  külas on pastor Heli Metsala Valguse Tee Vabakogudusest, Tallinnast


Mis:  Armsad naised, saame taas kokku, et üksteist julgustada, üles ehitada ning õhutada üles need annid, mis Jumal kellelegi on andnud.

Heli Metsala jagab meiega seda, mis Jumal talle südamesse on pannud ja teenib nende andidega, mis Jumal temale andnud on. Tal on imeline and julgustada, juhatada ja õpetada. Ta on täis sügavat tarkust ja tunnetust Jumalalt ning liigub erinevates Püha Vaimu andides.


Osalustasu:  5 eurot saab maksta kohapeal sularahas, sisaldab osadusaega tee/kohvi ja suupistetega.


Info ja registreerimine:  Lilian Lillelehe juures ja eposti teel aadressil lilian1@hot.ee. Registreerida tuleb end kindlasti, hiljemalt pühapäeval 20.1.19.


Heli Metsala  on pärit mittekristlikust perest, kristlaseks sai ta 19-aastasena. Ta õppis muusikat ja hiljem ka teoloogiat.

Alates 1992. aastast on ta olnud toeks abikaasale Mart Metsalale Valguse Tee Vabakoguduse juhtimisel. Neil on 5 last ja 3 lapselast.

Viimastel aastatel on nad lisaks tööle koguduses, käinud mitmetel misjonireisidel.

Heli suureks kireks on Jumal – Tema Isik, Tema Sõna, Tema ligiolu, Tema ülistus.Heli Metsala  räägib oma lugu ning seda kuidas ta kristlaseks sai Taevas TV7 portreesaates “Jumala jooksutüdrukud” (17.04.2013). Saadet saad vaadata kohe siinsamas või vajutades SIIA.Armsad naised, olete kõik südamest oodatud!

See on võimalus millest ei tasu ilma jääda, tule ise ja kutsu kaasa ka sõbrannad ning perekonna ülejäänud naispere.