Tasuta raamatud

 

img_0019 Ulf Ekman “Usk, mis võidab maailma”

Igale usklikule on antud usumõõt. See usk töötab läbi armastuse ja tal on võime võita maailm. Usu läbi saad sa võita asjad, millega iga inimene võitleb – kahtlused, uskmatuse, patu, kiusatused, haigused, vaesuse, pettumused jne. Piibel õpetab väga selgelt, et õige inimene elab usust. Piibel näitab meile, kuidas me peaks seda tegema. Autor selgitab selles raamatus, kuidas usk tekib, saab toimivaks ja kasvab.

Uppsala Elu Sõna Kirjastus 1985, 115 lk


s-obrati svi narodArnfinn Clementsen “Pööra oma rahvas Jumala poole”

Norral on rikas pärand. Maa põhiseadus on koostatud Piiblist juhindudes, rahvas on alati olnud jumalakartlik ja austanud Jumala Sõna. Viimastel aastatel on need fundamentaalsed väärtused rahva seas üha vähem hinnas. See peab muutuma. Rahvas peab ärkama, et palvetada ja võtta vastutus ühiskonnas toimuva suhtes – aeg selleks on nüüd! Ka Eestimaa vajab reformatsiooni! Käesolev raamat on kirjutatud väga otsustaval ajal meie rahvaste jaoks. Tahan õhutada üles kogudust ja iga uskliku oma maa ja rahva pärast palvetama. Praegu on aeg ärkamise, muutuste, reformatsiooni jaoks.

Tartu Elu Sõna Kirjastus 1999, 86 lk
vene keeles 

 


s-v dolznom porjadkeЛэрри Гордон “В должном порядке”

Церковь – не демократия! Демократия означает “управляемой человеком”. Церковь живого Бога является “Теократией”. Теократия означает “управляемое Богом”. Бог желает управлять Своей церковью.
Koго в церкви Бог призывает принимать решения? Что означает в Писании слово “пресвитер”? Что делает в церкви Библейский “диакон”? Какова Божья формула церковного управления? Некоторые из этих вопросов мучали членов церкви многие годы.

The Name Ministries 1992, 102 ст