Uudised

Meesteteenistus Rune Borgsøga

Categories: Uncategorized,uudised

Millal:  reedel 18.1.19 kell 19


Kus:  Ööbiku 10a, Tartu


Kes:  külas on Rune Borgsø Rootsist


Mis:  Mehed, tuleme ja saame kokku, et üksteist julgustada, üles ehitada ning õhutada üles need annid, mis Jumal kellelegi on andnud.

Rune Borgsø jagab seda, mis Jumal talle südamesse on pannud ning teenib palves. Ta liigub sageli prohvetlikult ja erinevates Püha Vaimu andides.


Osalustasu:  5 eurot saab maksta kohapeal sularahas, sisaldab osadusaega tee/kohvi ja suupistetega


Täpsem info ja registreerimine:  Eino Lillelehe juures ja eposti teel aadressil eino@elusona.ee. Registreerida tuleb end kindlasti, hiljemalt pühapäeval 13.1.19.


Rune Borgsø  elab koos perega Uppsalas, Rootsis ja töötab Elu Sõna Koguduse juhtivmeeskonnas vanempastor Joakim Lundqvisti juhendamisel. Ta juhib ka meesteteenistust.

Ta on piibliõpetaja, kes reisides maailma erinevates paikades, õpetab rahvusvahelistes piiblikoolides ja külastab regulaarselt erinevaid misjonipõlde. Ta on koos perega teeninud misjonärina Tadžikistanis ja mitmetes kohtades Venemaal.

Lisaks on ta arendusstrateeg, kes töötab koguduse strateegilise arendamise protsesside valdkonnas. Ta vastutab ka Elu Sõna Koguduste rahvusvahelise töö koordineerimise eest.

Rune kireks on näha, kuidas inimesed saavad kätte ja kasutavad evangeeliumis peituvat üleloomulikku väge, elavad täis Püha Vaimu ja käivad vaimuandides. Ta on kirjutanud Pühast Vaimust ja vaimuandidest ka raamatu.Mehed, olete kõik oodatud!


Rune Borgsø teenib ka pühapäeval 20.1.19 kell 11 Jumalateenistusel Tartu Elu Sõna Koguduses (Ööbiku 10a, Tartu), teretulemast!