Iisrael

IsraelFlag_large

Jumala antud nägemus

Piibel õpetab meid Iisraeli ja juudi rahvast õnnistama ja nende eest palvetama.

Iisraeli Sõbrad

Kogudus toetab aktiivselt 1995. aastal Tartus loodud ühingut Iisraeli Sõbrad ning ühingu muusikakollektiivi Keshet tegevust. Lisaks juudi kultuuriga tegelemisele tutvustab ühing Iisraeli ning viib kirikutes/kogudustes ja koolides läbi holokausti-teemalisi loenguid.

Õpetus

Samuti organiseerib Tartu Elu Sõna kogudus Iisraeli-teemalisi, kiriku ja juutide ajalugu, holokausti, araablaste ja juutide hetkekonflikti käsitlevaid seminare ja otsib koostööd, et seista vastu antisemitismile ja antisionismile.

Uudised otseallikast

Et Eesti inimesed oleksid objektiivselt informeeritud Iisraelis toimuvast, osaleb kogudus iganädalase elektroonilise uudiskirja Iisraeliraport tõlkimisel. Uudiskirja annab välja Elu Sõna Keskus Iisraelis. Raportit on võimalik oma postkasti tellida aadressilt www.israelreport.org

Reisid

Lisaks organiseerib Elu Sõna kogudus turismireise Iisraeli, mille motoks on „tuua kristlased Iisraeli ja Iisrael kristlasteni”.

Palve

Korraldame ülenädalati palveõhtuid Iisraeli ja juudi rahva toetuseks. Osalema on oodatud on kõik, kellel need teemad südames on.