Uudised

Evangeelsed üritused ja teenistused koos Claus Mølleriga

Categories: Uncategorized,uudised

Juba sellel nädalal toimuvad erinevad evangeelsed üritused ja teenistused koos evangelist Claus Mølleriga Taanist!


EVANGEELSED ÜRITUSED

Reedel 7.9 kell 18 – 20:  Tartu avaturu taga jõe ääres

Laupäeval 8.9 kell 14 – 16:  Tartu Pirogovi platsi pargis


EVANGEELNE TEENISTUS

Laupäeval 8.9 kell 18:  Maranata koguduses (Teguri 17, Tartu)


ÜHISTEENISTUS

Pühapäeval 9.9 kell 11:  Maranata koguduses (Teguri 17, Tartu)


Claus Møller  on evangelist ja dünaamiline ärkamisjutlustaja Taanist, kes reisib evangeeliumi kuulutades üle maailma. Tema suurim igatsus on näha inimesi Jumala armastuse kaudu saamas päästetud, tervendatud, vabastatud ja põlema süüdatud.

Isa töö tõttu elas Clausi perekond palju aastaid Ameerika Ühendriikides. Kogu lapsepõlve jooksul tundis Claus puudust isa armastusest, mida ta kunagi ei kogenud. Teismeliseeas sai ta teada, et mees, keda ta oma isaks pidas, polnudki tema bioloogiline isa. Nende omavahelised suhted halvenesid ajani, mil kasuisa Clausi hülgas. Claus lahkus kodust ning seisis juba varases nooruses üksinda eluga silmitsi. Aastaid üritas ta oma valu leevendada narkootikumidega. Sisimas hüüdis ta appi Jeesust.

Pärast mitmeid aastaid narkootikumide tarvitamist oli tal elumuutev kokkusaamine Jumala päästva ja tervendava väega. Ta võttis Jeesuse vastu, sai täidetud Püha Vaimuga ning koges lõpuks tõelist rõõmu. Jumal kõnetas teda ja kutsus oma teenistusse. Sellest ajast alates reisib ta üle terve maailma, kuulutades evangeeliumi, saatjaks imed ja tunnustähed.