Uudised

4. ja 5. märtsil Carl Gustaf Severin Tartus

Categories: Uncategorized,uudised

Carl Gustaf Severin on külas Tartu Elu Sõna koguduses ja jutlustab laupäeval 4. märtsil kell 18.00 ja pühapäeval 5. märtsil kell 11.00

Väikeses Rootsi külas üles kasvanud Carl-Gustaf Severinist on saanud jutlustaja, kelle misjonipõlluks on kogu maailm.

Carl-Gustaf alustas teenimistööd evangelistina 1973. aastal. Nüüdseks on ta kuulutanud evangeeliumi rohkem kui 60-s riigis üle kogu maailma.
Kõige rohkem on ta reisinud ja jutlustanud endistes Nõukogude Liidu vabariikides.

Kutset endise Nõukogude Liidu jaoks tundis ta juba 80-ndate aastate alguses Oklahoma osariigis Tulsas Rhema piiblikoolis õppimise ajal. Ta nägi unenäos endisest Nõukogude Liidust pärit meest, kes kutsus teda: “Tule ja kõnele meile kompromissitut Jumala Sõna”. Hiljem sai ta ka prohvetlikke sõnumeid Venemaale mineku kohta.

Oma esimesest, 1985. aastal toimunud Venemaa reisist alates on ta saanud tuntuks oma erilise armastuse poolest vene rahva vastu. Pärast raudse eesriide langemist endises Nõukogude Liidus on Carl-Gustaf Severin järjepidevalt Venemaale reisinud. Ta on olnud tunnistajaks sadade endistes Nõukogude Liidu riikides tegutsevate koguduste sünnile. Tema sõda põleb erilise armastusega vene rahva vastu…

Tema naine Monika tavatseb öelda: “Tõeline armastus ei ole pime – tõeline armastus näeb, ja armastab ikkagi.” Selline on Carl-Gustaf Severini armastus.

Tema armastus Jumala rahva vastu hõlmab ka muid maid, mida ta aastate jooksul külastanud on – India, Hiina, Lõuna-Ameerika ja Aafrika rahvad.

Carl-Gustaf Severin on avatud südamega ja lahke inimene. Tal on anne jutlustada viisil, mis haarab ja kõnetab inimesi. Tema suuremeelsed ja südamest tulevad sõnumid avavad kuulajatele mitmeid uksi.

Carl-Gustafi teenistuse läbi on sündinud suuri imesid ja tunnustähti ning tuhanded on saanud päästetud. Koosolekuid ja konverentse, kus ta kõneleb, ko rraldatakse sageli suurtel spordiväljakutel, sest neil osaleb10000 kuni 50000 kuulajat, mida ükski saal ei mahuta.

Carl-Gustaf Severin koos oma naise Monika ka viie lapsega, nüüd ka juba lastelastega, on kuulunud Rootsi Elu Sõna kogudusse alates 1990. aastast.